> Kariera

Oferty pracy:

03.03.2021 Spedytor Międzynarodowy/Krajowy

EUROTRANS Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Małaszewicz Duże

Poszukujemy do działu transportu samochodowego (kontenery) spedytora międzynarodowego/krajowego. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Prosimy o kontakt kom: 500 248 633

30.10.2020 ZATRUDNIMY: Agentów Celnych

Licencjonowany przewoźnik kolejowy Eurotrans Sp. z o.o.
Zatrudni do pracy w rejonie Małaszewicz:
- Agenta Celnego

Wymagania:
- Świadectwo kwalifikacji uprawniające do wykonywania czynności na ww. stanowisku,
- Doświadczenie,
- Dyspozycyjność

26.08.2022 ZATRUDNIMY: Asystena koordynatora dyspozytory kolejowej

- Asystent koordynatora dyspozytury kolejowej
- Zakres obowiązków
- planowanie wjazdów/wyjazdów pociągów,

- uzgadnianie z terminalami, przewoźnikami, kontrahentami, współpracownikami planowanych i realizowanych działań (email, telefon, telekonferencje),
- prowadzenie analityki planowanych i realizowanych działań (MS Excel).,
Wymagania
- rosyjski zaawansowy,
-polski dobry,
MS Excel, MS Word, Outlook,
-wyksztalcenie wysze,
komunikatywnosc i elastycznosc,
Oferujemy:
-umowę o pracę
stabilne wynagrodzenie,
-premie za wyknanie zadan
-premia roczna (zalezna od wynisku finansowego firmy),
-laptop,
telefon komórkowy,
szkolenie podstawowe
CV:
-przeslij na adres katarzyna.mikolajczuk@cleurotrans.pl,
-dostarcz osobiscie do sekretariatu firmy: Malaszewicze Duze, ul. Warszawska 1C, 21-540 Malaszewicze.